• Nowy
search

The Last Spell KONTO WSPÓŁDZIELONE PC STEAM DOSTĘP DO KONTA WSZYSTKIE DLC VIP

6,50 zł
Ilość

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

The Last Spell

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi, wysyłki kodów Steam Guard zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

//// Wstęp ////

HORDES.gif?t=1623079449

Trwająca wiele dziesięcioleci wojna doprowadziła krainę do ruiny. W rozpaczliwej próbie zakończenia walk magowie wywołali ogromny Kataklizm, w wyniku którego potężne kule czystej magii zniszczyły niemal wszystko i pojawiła się dziwna, purpurowa mgła. Powiadają, że ci, którzy w niej zniknęli, ponieśli śmierć, popadli w obłęd, albo spotkało ich coś jeszcze gorszego…

Pozostało niewiele miejsc, gdzie nadal walczy się z hordami krwiożerczych bestii wyłaniającymi się z przeklętej mgły. Co noc murów strzeże garstka wyczerpanych bohaterów. Grupa magów postanawia rzucić Ostatnie Zaklęcie, które usunie raz na zawsze całą magię z tego upiornego świata. I być może ocali nas wszystkich...

//// Rozgrywka ////

The Last Spell to taktyczna gra RPG z elementami „roguelite”. W ciągu dnia twoim zadaniem jest podejmowanie decyzji dotyczących odbudowy miasta oraz wyboru zabezpieczeń. Co uznasz za najważniejsze? Zakup nowego ognistego miecza, czy raczej budowę studni umożliwiającej regenerację bezcennych zasobów many po walce?

Gdy zapada noc, przychodzi pora, aby za pomocą szerokiego wachlarza broni i zdolności siać zagładę wśród potworów szturmujących mury miasta. Podnoś poziom swoich bohaterów i walcz do samego końca.

CONSTRU.gif?t=1623079449

KONTA WSPÓŁDZIELONE DOSTĘPY DO KONT DOSTĘP DO KONTA KONTO WSPÓŁDZIELONE

TANIE GRY GRY WSPÓŁDZIELONE PROFIGAMESX ALLEGRO KONTA DO GIER DZIELONE

Co otrzymujesz po zakupie?

  •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

  •  Szczegółową instrukcję,

  • Wszystkie aktualizacje,

  • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

  • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi, kodów steam guard zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

KONTA WSPÓŁDZIELONE DOSTĘPY DO KONT DOSTĘP DO KONTA KONTO WSPÓŁDZIELONE

TANIE GRY GRY WSPÓŁDZIELONE PROFIGAMESX ALLEGRO KONTA DO GIER

Nowy produkt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.