• Nowy
search

Until We Die KONTO WSPÓŁDZIELONE PC STEAM DOSTĘP DO KONTA WSZYSTKIE DLC VIP

5,68 zł
Ilość

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Until We Die

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi, wysyłki kodów Steam Guard zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

Until We Die to gra strategiczna, w której zadaniem jest obrona bazy. Twoją bazę stanowi podziemna część stacji metra. Musisz ją obronić przed różnymi stworzeniami, które spadły na Ziemię wraz z atakiem meteorytów.

steem_Fight.gif?t=1622797436

Aby wygrać, musisz przetrwać około 30 dni gry, odpierając wszelkie ataki na bazę. Na początku będą to małe stada stworów, lecz pod koniec gry musisz stawić czoła ogromnej hordzie mutantów. Dodatkowo gra zakończy się wcześniej, jeśli nasz bohater Ivan zginie lub zniszczeniu ulegnie rdzeń bazy – generator prądu.

steam_base8.gif?t=1622797436

Until We Die nie jest konwencjonalną grą strategiczną. Wcielasz się w rolę Ivana, który biega jak szalony i wydaje swoim podwładnym rozkazy. W grze nie występuje zaawansowana sztuczna inteligencja. Ludzie niechętnie przejmują inicjatywę, a te leniwe dranie nie chcą robić niczego bez pomocy.

steam_base9.gif?t=1622797436

Tyle rzeczy jest do zrobienia: budowanie fortyfikacji, badanie technologii pozwalającej na wzmacnianie fortyfikacji i skuteczniejszą obronę, wysyłanie ekspedycji na powierzchnię, atakowanie legowisk mutantów w celu zabezpieczenia nowych terenów pod farmy i namioty, zbieranie zapasów ze skrzyń i uzyskiwanie pożywienia z grzybów lub czegokolwiek, co nadaje się do spożycia… czy po torach właśnie przebiegł tłuściutki szczur?

steam_base10.gif?t=1622797436

KONTA WSPÓŁDZIELONE DOSTĘPY DO KONT DOSTĘP DO KONTA KONTO WSPÓŁDZIELONE

TANIE GRY GRY WSPÓŁDZIELONE PROFIGAMESX ALLEGRO KONTA DO GIER DZIELONE

Co otrzymujesz po zakupie?

  •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

  •  Szczegółową instrukcję,

  • Wszystkie aktualizacje,

  • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

  • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi, kodów steam guard zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

KONTA WSPÓŁDZIELONE DOSTĘPY DO KONT DOSTĘP DO KONTA KONTO WSPÓŁDZIELONE

TANIE GRY GRY WSPÓŁDZIELONE PROFIGAMESX ALLEGRO KONTA DO GIER

Nowy produkt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.