• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

TELLTALE BATMAN SHADOWS EDITION + The enemy within WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP

zł4.87
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

O TYM PAKIECIE

Wkrocz w sferę cieni i poznaj wynaturzony świat Batmana od Telltale, w którym zwichrowana osobowość Mrocznego Rycerza i miasto Gotham ożywają na nowo w złowieszczej odsłonie. Wydanie The Telltale Batman Shadows Edition – z atutami w postaci na nowo pokolorowanej ręcznie szaty graficznej i zremasterowanych tekstur – łączy wszystkie dziesięć części Batmana produkcji Telltale (z obu sezonów) w jedną kompletną całość. Najnowsza gra zachowuje przy tym atmosferę charakterystyczną dla wielowarstwowej, atrakcyjnej wizualnie opowieści o Mrocznym Rycerzu.

Zawartość:
•Batman: The Telltale Series (Części 1-5)
•Batman: The Enemy Within (Części 1-5)
•Batman Shadows Mode

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

Co otrzymujesz po zakupie?

 Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 Szczegółową instrukcję,

 Wszystkie aktualizacje,

 Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.