• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Production Line : Car factory simulation WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł4.06
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Production Line : Car factory simulation

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

Production line to nowa gra z gatunku zarządzania/symulacji/ tycoon dotycząca nowej fabryki samochodów, wystawiająca Twoje umiejętności organizacyjne i przedsiębiorcze na próbę. Czy potrafisz zbudować zoptymalizowaną, płynną linię produkcyjną samochodów, jednocześnie pokonując konkurencję i wciąż osiągając zysk?

anim.png?t=1576074973

Nowoczesna fabryka samochodów jest niemal idealnym przykładem połączenia wydajności, zarządzania procesami i płynności pracy. Potężna armia precyzyjnie sterowanych robotów tańczy idealny w każdym calu balet doskonałości technicznej z perfekcyjnym wyczuciem czasu. Składniki przesuwają się jak wąż wzdłuż przenośników taśmowych do systemu zamawiania „dokładnie na czas”, który nie robi żadnych przerw, nie powoduje opóźnień, nieporozumień i zatłoczenia. Nie istnieje nic lepszego niż doskonała i płynna wydajność zaawansowanej technologicznie konstrukcji samochodu...

… w teorii.

W praktyce życie nie jest takie proste. Kiedy poradzisz sobie z pierwszym projektem fabryki, z pewnością nie będziesz jeszcze na fali... ani nie zarobisz na tym kroci. Wyprodukowanie garści samochodów na zamówienie i wyjście na czysto to jedno... ale konkurowanie z dużymi koncernami międzynarodowymi i produkcja tysięcy samochodów z przeznaczeniem na rynek masowy to zupełnie inna sprawa.
Aby wydrzeć dużym firmom udział w rynku, będziesz musiał/a wszystko zaplanować, docenić przyszłą technologię, uważnie przyglądać się dolnej granicy zysków i posiadać umiejętności projektowania planu fabryki, tak by wykorzystać każdy metr kwadratowy i obniżyć koszty produkcji samochodu do absolutnego minimum. Czy masz to, czego potrzeba, aby wygrać?

Production line to nowa gra z gatunku zarządzania/symulacji/ tycoon dotycząca nowej fabryki samochodów od Positech Games, twórców Democracy oraz Gratuitous Space Battles oraz wydawców Big Pharma. Ta gra ma na celu odwołanie się do geniuszu efektywności drzemiącego w każdym z nas, do osoby, która nie może nic poradzić na to, że organizuje rzeczy w taki sposób, by osiągnąć maksymalną wydajność. Początkujący przedsiębiorca albo geniusz statystyk to właśnie Ty? jeśli tak... zapraszamy do Twojej wymarzonej gry (miejmy nadzieję!)

resources.png?t=1576074973

Kluczem do zrozumienia linii produkcyjnej jest podział pracy i zalet maszyn o specjalnym zastosowaniu. Na starcie Twoja fabryka będzie niewielka, a poszczególne części linii produkcyjnej będą wykonywać skomplikowane, duże zadania (np. dopasowanie karoserii). Badając lepsze metody i zdobywając fundusze na rozwój, będziesz nadal dzielić te części linii produkcyjnej na mniejsze (i szybsze) obszary produkcyjne, które utrzymają płynność produkcji nowych pojazdów. Jednocześnie badacze zajmujący się wzornictwem przemysłowym będą pracować nad tym, by ulepszyć Twoje samochody za pomocą nowych technologii, takich jak automatyczne reflektory, wspomaganie kierownicy, obsługa telefonu za pośrednictwem technologii Bluetooth i rozpoznawanie głosu.

Być produktywnym ORAZ rentownym to wyścig. Czy jesteś gotowy/a do walki?

Co otrzymujesz po zakupie?

 Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 Szczegółową instrukcję,

 Wszystkie aktualizacje,

 Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.