• New
Surgeon Simulator 2 EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • Surgeon Simulator 2 EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Old World EPIC GAMES PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł7.31
Quantity

DOSTĘP DO KONTA EPIC GAMES - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Old World

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O tej grze: 

Rozkazy

Rozkazy są zasobem używanym do wydawania poleceń na terenie całego państwa. Zamiast przesuwać każdą jednostkę co turę, jak to zwykle bywa w grach 4X, oddziały mogą być przemieszczane dowolną liczbę razy, aż do momentu wyczerpania się puli Rozkazów gracza. Istnieje wiele innych sposobów na wykorzystanie tego zasobu — walka, budowanie, wydarzenia, dyplomacja itd.

Legitymacja

Każdy władca musi udowodnić, że jest godzien tronu. W miarę jak realizujesz Ambicje, budujesz Cuda i zdobywasz sławę (z przydomkiem „Mądry”, „Mściciel” lub „Rozjemca”), Twoja Legitymacja wzrasta, dzięki czemu otrzymujesz co roku dodatkowe Rozkazy i umacniasz swoją pozycję wśród poddanych.

Dziedziczenie

Każda kolejka w Old World to rok, a władcy są śmiertelnikami, którzy nie będą żyć wiecznie. Aby kontynuować linię rodu, będą musieli się pobrać i spłodzić potomka. Kiedy władca umiera, dziedzic, który obejmuje tron, wybiera nową Ambicję, aby zapisać się w pamięci potomnych.

Wydarzenia

Old World posiada rozbudowany i dynamiczny system wydarzeń, który generuje proceduralną historię Twojej nacji w oparciu o decyzje, dokonania i postacie. Gra zawiera ponad 1000 unikalnych zdarzeń, z których wiele inspirowanych jest wydarzeniami historycznymi z odwzorowanego okresu. Kształtują one Wspomnienia, Cechy i Związki postaci, mogące skutkować następnymi zdarzeniami — a więc wybieraj ostrożnie.

Ambicje

Twoja dynastia osiąga zwycięstwo poprzez spełnienie 10 Ambicji, z których każda kolejna jest coraz trudniejsza. Ambicje te są dynamicznie generowane na podstawie Wydarzeń w Twojej grze i pragnień postaci. Każda rozgrywka ma wyjątkowy przebieg, a mądry władca będzie wiedział, kiedy zmienić kurs.

Polityka

W skład każdej nacji wchodzą cztery szlacheckie rody, którym powierzyć możesz namiestnictwo nad swoimi miastami, zyskującymi w ten sposób wyjątkowe i potężne premie. Jako władcy przyjdzie Ci uważnie rozdzielać miasta między poszczególne rodziny. Rody, które zyskają zbyt rozległe wpływy, mogą zacząć ostrzyć sobie zęby na tron, a te zmarginalizowane — żywić zawiść względem rywali. Zadowolone rody będą trzymać mieszkańców w ryzach, podczas gdy rozgoryczone będą podburzać ich do rebelii.

Terytoria

Miasta tworzą spójne bloki terytorialne, posiadające centrum miejskie i wiejskie zaplecze. Każde ulepszenie zajmuje jedno pole, w tym Cuda i budynki miejskie, takie jak sanktuaria, amfiteatry i garnizony. Terytorium to rozrasta się w zależności od tego, gdzie gracz buduje ulepszenia i szkoli specjalistów na mapie.

Zasoby

W grze Old World zasoby, takie jak żywność, drewno, kamień i żelazo, są na bieżąco magazynowane i przeznaczane na jednostki, ulepszenia, Cudy itd. Dzięki wykorzystaniu części algorytmów zapożyczonych z gry Offworld Trading Company gracze zyskują dostęp do dynamicznego rynku, na którym ceny są kształtowane przez relacje popytu i podaży.

Technologia

Drzewko technologiczne czerpie z mechanik gier karcianych, dzięki czemu rozgrywka zyskuje na głębi, a gracz staje przed nietuzinkowymi wyborami. Każda z dostępnych technologii zostaje dodana do talii gracza. Przy wyborze technologii gracz ciągnie cztery karty i wybiera jedną, a następnie odrzuca pozostałe, które nie pojawiają się w rozgrywce ponownie aż do chwili ponownego przetasowania talii. Wybór między preferowanymi technologiami staje się więc nie lada dylematem, gdyż pominięte karty mogą zniknąć na długie tury.

Co otrzymujesz po zakupie?

 Login i Hasło do konta EPIC GAMES, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 Szczegółową instrukcję,

 Wszystkie aktualizacje,

 Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.