• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Asterix & Obelix XXL: Romastered WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł8.12
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Asterix & Obelix XXL: Romastered

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

Jest rok 50. przed naszą erą. Cała Galia została podbita przez Rzymian... Cała? Nie! Mała osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów, wciąż stawia opór najeźdźcom i uprzykrza życie legionom rzymskim stacjonującym w obozach Rabarbarum, Akwarium, Relanium i Delirium.

W małej wiosce w Armoryce panuje pokój, a mieszkający w niej wieśniacy zajmują się swoimi codziennymi sprawami. Nasi dwaj bohaterowie Asteriks i Obeliks polują na dzika, kowal i sprzedawca ryb jak zwykle się kłócą, a niesiony na swojej tarczy szef wioski baczy na wszystko na placu wioski.

Ale pewnego pięknego dnia, po całodziennym polowaniu, Asteriks i Obeliks wracają do wioski w płomieniach, splądrowanej przez Rzymian! Asteriks i Obeliks udają się więc na ratunek mieszkańcom w towarzystwie wiernego Idefiksa. Podróż ta poprowadzi ich przez Normandię, Grecję, Helwecję, Egipt aż do Rzymu, gdzie zrobią wszystko, by ocalić mieszkańców wioski ze szponów Cezara...

Odkryj na nowo pierwszą przygodę XXL swoich ulubionych Galijczyków w tej całkowicie romasteryzowanej wersji!

Bądź na przemian Asteriksem lub Obeliksem i podążaj przez różne regiony świata, takie jak Grecja czy Egipt, by uwolnić Dobrominę, Falbalę, Panoramiksa i wszystkich mieszkańców galijskiej wioski.

Pobij wszystkich Rzymian, piratów i wikingów, którzy staną na Twojej drodze! Nic Cię nie zatrzyma dzięki magicznemu napojowi.

A prawdziwą wisienkę na dziku stanowią dostępne 4 NOWE TRYBY GRY:
- Tryb Retro: w dowolnym momencie możesz wrócić do grafiki oryginalnej gry, jeżeli tęsknisz za rokiem 50 przed naszą erą!

- Tryb tor przeszkód: zbierz wszystkie rozrzucone monety w wyznaczonym czasie. Skacz, wykonuj obroty, biegnij... pamiętając o włączeniu od czasu do czasu trybu Retro, gdyż niektóre monety są tam chytrze schowane.

- Tryb wyścigu na czas odmierzany klepsydrą: dotrzyj do mety tak szybko, jak tylko potrafisz! Stare przysłowie druidów mówi: „Spiesz się powoli”. Ale nie tym razem: nie trać czasu! Uwaga: na Twojej drodze napotkasz wiele przeszkód.

- Tryb ekstremalny: silniejsi i o wiele liczniejsi Rzymianie będą stawiać maksymalny opór! Czy uda Ci się sprostać wyzwaniu w tym trybie, godnemu największych galijskich wojowników?

Co otrzymujesz po zakupie?

 Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 Szczegółową instrukcję,

 Wszystkie aktualizacje,

 Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.