• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Kingdoms and Castles WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł3.24
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Kingdoms and Castles

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

Kingdoms and Castles to gra o powiększaniu królestwa od małej wioski do rozległego miasta i imponującego zamku.

Twoje królestwo musi przetrwać w żywym i niebezpiecznym świecie. Czy najeźdźcy wikingów uciekną z twoimi mieszkańcami? Czy też zatrzymali się, wypełnieni strzałami, u bram zamkowych? Czy smok spali Twój spichlerz, wasz lud umiera z głodu zimą, czy jesteś w stanie ujarzmić bestię? Sukces twojego królestwa zależy wyłącznie od twoich umiejętności jako planisty zamku i miasta.

Wygląd miasta

Strategicznie zaprojektuj swoje miasto, aby poprawić radość chłopów i przyciągnąć nowych mieszkańców. Opodatkuj je na tyle, by zasilić twój zamek. Upewnij się, że mieszkańcy są karmieni zimą i uzdrawiani z plag. Zbuduj kościoły, aby uchronić ich przed rozpaczą i tawernami, aby byli szczęśliwi. Możesz nawet organizować festiwale, jeśli zbudowałeś rynek miasta! Wysyłaj narzędzia do cięcia drewna, aby zbierać drewno, buduj kamieniołomy, aby budować swoje zamki i wydajnie gospodaruj ziemią, aby Twoje miasto mogło się rozwijać i rozwijać.
banner_city.jpg?t=1598199208

Wzmocnić i bronić

Nowa ziemia, na której się osiedlasz, jest zagrożona inwazją wikingów. Ci najeźdźcy próbują porwać i zabić twoich mieszkańców, ukraść twoje zasoby i spalić twoje miasto na ziemi. Użyj potężnego systemu budowania zamków, w którym zamki są budowane z bloków, które można umieścić w dowolnym miejscu. Wieże i ściany są tworzone dynamicznie w zależności od tego, jak je układasz. Wieże Łuczników i inne stanowiska broni mają większy zasięg, im wyższa jest ich wieża. Wypróbuj różne układy, aby najlepiej chronić swoje królestwo i wyrazić swoją chwałę jako króla lub królowej.
banner_castle.jpg?t=1598199208

Żyjący świat

A wszystko odbywa się w pięknym dynamicznym świecie ze stylizowanym procesem chmury obliczeniowej i cyklem sezonowym od lata do zimy. Realistyczny algorytm wzrostu drzew symuluje lasy. W zależności od potrzeb, krajalnicy mogą usuwać ścinki lub odpowiedzialnie zarządzać lasami.
banner_world.jpg?t=1598199208

Co otrzymujesz po zakupie?

  •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

  •  Szczegółową instrukcję,

  • Wszystkie aktualizacje,

  • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

  • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.