• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
  • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Prison Boss VR WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł7.31
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Prison Boss VR

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

PrisonBossVR_Steam_DescriptionHeader.png

Prison Boss VR to gra przemieniająca twoją wirtualną rzeczywistość w więzienną celę, a ciebie w wytwórcę kontrabandy i nielegalnego handlarza! Wyrabiaj papierosy, alkohol i ciasteczka dla swoich współwięźniów! Gdy zapracujesz już na swoją reputację, zmodyfikuj celę! A gdy na zarobioną kasę nie będzie ci staczało miejsca, zostaniesz bossem więzienia!

W nocy produkcja...

Zwijaj papierosy, napełniaj butelki, piecz ciasteczka, kształtuj metal, wyplataj liny z kawałków materiału... i nie tylko! Z 6 dostępnych surowców można wytwarzać 11 różnych przedmiotów.

CraftingAction.jpg?t=1568124113

...w dzień handel.

Codziennie rano zgłasza się do ciebie kupiec. Możesz sprzedać mu pracowicie wyprodukowane w nocy przedmioty lub zachować je, by wypełniać zadania, dzięki którym poprawisz swoją reputację i zyskasz dodatkowe nagrody!

Trading.jpg?t=1568124113

Zmodyfikuj swoją celę!

Przygotuj sobie idealny warsztat, rozmieszczając zakupione wyposażenie według własnego uznania. Ale pamiętaj o ergonomii – w końcu musisz gdzieś ukryć przed klawiszami kontrabandę i stosy monet!

CustomizingCell.jpg?t=1568124113

Co otrzymujesz po zakupie?

  •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

  •  Szczegółową instrukcję,

  • Wszystkie aktualizacje,

  • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

  • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.