• New
WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE
search
 • WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

Remothered: Tormented Fathers WSZYSTKIE DLC STEAM PC DOSTĘP DO KONTA WSPÓŁDZIELONEGO - OFFLINE

zł4.87
Quantity

DOSTĘP DO KONTA STEAM - NA KONCIE ZNAJDUJE SIĘ GRA:

Remothered: Tormented Fathers

+ WSZYSTKIE DLC

Kontakt : pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 -22.

O TEJ GRZE

logo-scheda-greenlight.png?t=1572341508
separatore.png?t=1572341508


Remothered to inspirowana dokonaniami kinematografii trylogia grozy, gdzie ekstremalna rozgrywka o przetrwanie toczy się w przerażająco realistycznym otoczeniu.

Pomimo, że przedstawione wydarzenia pełne są nieoczekiwanych zwrotów akcji, fabuła gry nie stroni od poruszających i wzruszających momentów. Psychologia odgrywa tu kluczową rolę: bohaterowie i wrogowie dalecy są od klasycznych archetypów, a linia pomiędzy dobrem a złem pozostaje zamazana. Rozwój wydarzeń inspirowany jest rytmem narracji filmowej, umożliwiając graczom głęboką identyfikację z kierowaną przez nich postacią. Przerażającą atmosferę gry dodatkowo zagęszcza intrygująca ścieżka dźwiękowa, którą opracowali Nobuko Toda (Final Fantasy, Halo, Metal Gear Solid) oraz Luca Balboni.

plot.png?t=1572341508

Rosemary Reed, fascynująca 35-latka, pojawia się w domu doktora Feltona – emerytowanego notariusza dotkniętego tajemniczym schorzeniem. Na jej powitanie wychodzi pani Gloria, pielęgniarka opiekująca się starcem. Kiedy jednak Rosemary wyjawia faktyczny powód swego przybycia, rozpoczyna się upiorny spektakl.

Prowadzone przez Rosemary dochodzenie doprowadzi ją do przekonania, że zaginięcie córki mężczyzny – Celeste – skrywa w istocie przerażającą zbrodnię. Dr Felton i jego małżonka Arianna mogą być jedynymi osobami znającymi odpowiedzi na pytania dotyczące prawdziwej tożsamości Celeste i zakonu fanatycznych mniszek w czerwieni.

key_features.png?t=1572341508

Remothered: Tormented Fathers to pierwsza odsłona długo oczekiwanej trylogii gier TPP. Poprzez sieć kłamstw do miejsca, gdzie rodzą się morderstwa i obsesje. Oto śmiała i nowatorska przygoda stworzona dla koneserów przetrwania w świecie koszmaru.

 • Wiele sposobów na przetrwanie – Rozliczne kombinacje mechanizmów gry sprawiają, że każdy użytkownik może doświadczyć tej przygody na swój sposób: skradając się, strategicznie wykorzystując elementy otoczenia, walcząc, a nawet uciekając i ukrywając się. Twój prześladowca może zostać oszukany i zamknięty w odległej części domu. Możesz zaatakować wroga, a także udoskonalać swoje wyposażenie. Możesz obserwować zachowanie i ścieżki swojego dręczyciela, utrzymując bezpieczną odległość i kryjąc się przed jego wzrokiem. Możesz też połączyć dostępne możliwości według własnego uznania.
 • Dramat psychologiczny – Przedstawione w toku opowieści postaci to zwykli ludzie, którzy niekiedy stają się potworami.
 • Prawdziwie filmowe przerywniki – Reżyser Chris Darill maluje wielowymiarową historię pełną złożonych i nieoczywistych postaci, ukazując wydarzenia w swym niepowtarzalnym, imponującym stylu.
 • Wskazówki dźwiękowe – Wsłuchaj się w muzykę oraz trójwymiarowe efekty dźwiękowe, aby ustalić, gdzie znajdują się twoi prześladowcy i czy zmierzają w twoją stronę.
 • Bez pasków zdrowia – Stan twojego ciała to twój jedyny sposób, aby określić, jak sobie radzisz.
 • Realistyczne wyzwania – Postaci oraz otoczenie zostały zaprojektowane z myślą o autentyczności i logice występującej w prawdziwym świecie.
 • Wyśmienita ścieżka dźwiękowa – Autorami muzyki w grze są Nobuko Toda (Final Fantasy, Halo, Metal Gear Solid) oraz Luca Balboni.
 • Wczytywanie w czasie rzeczywistym – Eksploruj posiadłość nie martwiąc się o momenty zbędnego przestoju oraz nużące doczytywanie elementów gry.

Co otrzymujesz po zakupie?

 •  Login i Hasło do konta STEAM, na którym znajdziesz interesujący Ciebie tytuł,

 •  Szczegółową instrukcję,

 • Wszystkie aktualizacje,

 • Pełne wsparcie, pomoc dla otrzymanego konta, dostępu w razie jakichkolwiek problemów,

 • Dożywotni i nieograniczony czasowo dostęp do konta.

Zasady użytkowania konta współdzielonego

Na kontach nie można zmienić danych (e-mail/ hasło/login - zabezpieczone są blokadę uniemożliwiającą tą czynność). Tryb konta STEAM : Offline.
Konta są współdzielone to znaczy, że korzystają z nich inni Kupujący i pobierają ich zawartość, co w niczym nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Wymagania minimalne

Wszelkie wymagania sprzętowe interesujących tytułów możecie Państwo sprawdzić na oficjalnej stronie platformy, na której gra się znajduje.

Co otrzymujesz, wysyłka :

Otrzymasz dostęp do konta platformy cyfrowej w postaci loginu i hasła wraz z instrukcją pdf. Wysyłka następuje natychmiastowo drogą mailową, bądź plik możesz pobrać ze swojego profilu założonego na naszej stronie z zakładki zamówienia. 

Kontakt - pytania i problemy

W przypadku problemów z kontem, czy też pytań dotyczących jego obsługi zapraszamy do kontaktu na nasz adres e-mail profigamesx@gmail.com. Odpowiadamy w godzinach 9 - 22.

New product
chat Comments (0)
No customer reviews for the moment.